ONDO Coin ve Bu 6 Altcoin’den Liste Dahil Sıcak Haberler Var!

Güney Kore’nin büyük kripto borsalarından Upbit, ONDO’yu listesine ekleyeceğini duyurdu. Dev bir balina Coinbase’den yüklü ONDO Coin ve JASMY çekti. Nostra ilk airdrop kriterlerini ve anlık görüntü detaylarını açıkladı. Ve daha fazlası…

ENA, JASMY, ONDO Coin ve 4 altcoin’den haberler var!

ONDO Coin, Upbit’in listesine giriyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasa, volatilitenin yüksek olduğu bir hafta geçirdi. Şimdi sakin bir seyirle hafta sonuna ilerliyor. Bu atmosferde Güney Kore’nin büyük kripto borsalarından Upbit, ONDO’yu listesine ekleyeceğini duyurdu. Bu bağlamda borsa, ONDO’yu KRW, BTC ve USDT ticaret paritelerinde destekleyeceğini belirtti.

Dev bir balina Coinbase’den yüklü ONDO Coin ve JASMY çekti

On-chain gözlemci The Data Nerd’in bildirdiğine göre, eToro olduğundan şüphelenilen bir balina adresi kısa süre önce Coinbase’den 1,5 milyon ONDO Coin (yaklaşık 1,93 milyon dolar) ve 120 milyon JASMY (yaklaşık 4,31 milyon dolar) çekti. Adres şu anda 3,8 milyon ONDO Coin (yaklaşık 5 milyon dolar) tutuyor.

İki balina, Bybit’e 2,95 milyon ONDO Coin yatırdı

On-chain gözlemci Spot on Chain’e göre, 2 balina adresi “Upbit ONDO listeleme” duyurusunun ardından Bybit’e 2,95 milyon ONDO Coin (yaklaşık 3,86 milyon dolar) yatırdı.

  • 0x440 ile başlayan balina adresi, 1,95 milyon ONDO Coin (yaklaşık 2,55 milyon dolar) yatırdı. Bu balina tahmini toplam 1,94 milyon dolar (+%42) karı var.
  • 0xa87 ile başlayan balina adresi, 1 milyon ONDO (yaklaşık 1,31 milyon dolar) yatırdı. Ayrıca, balinanın 1 milyon ONDO’su (yaklaşık 1,31 milyon dolar) kaldı. Bu balinanın tahmini toplam 808.000 dolar (+%45) kârı var.

Şüpheli Flow Traders adresi OKX’e 23,9 milyon ATH yatırdı

The Data Nerd’in izlemesine göre, 0x388 ile başlayan şüpheli bir Flow Traders adresi kısa süre önce OKX’e 23,9 milyon ATH (yaklaşık 1,82 milyon dolar) yatırdı. İki gün önce bu balina Aethir’den 29,4 milyon ATH almıştı. Ardından bu balina KuCoin’e 5 milyon ATH aktarmıştı.

Nostra ilk airdrop kriterlerini ve anlık görüntü detaylarını açıkladı

Starknet Ekosistemi DeFi Protokolü Nostra ilk airdrop standartlarını ve anlık görüntü ayrıntılarını yayınladı. Puan planının ilk sezonunun sonundaki anlık görüntü, NSTR LBP’nin sonuna denk geliyor. Nostra, puan planının ilk sezonunda 217.789 katılımcıya 10 milyon NSTR (toplam arzın %10’u) dağıtacak. Bunun 1 milyon NSTR’sini (toplam arzın %1’i) aktif Discord üyelerini ödüllendirmek için kullanacak. Nostra 2. Sezon en az 6 ay sürecek. Bu arada, sezon 13 Haziran saat 22:00’de başlayacak.

Uniswap ZKsync’i listelemenin ipuçlarını veriyor

Uniswap Labs 14 Haziran’da “Locked in. Son Oyun için hazırız.” dedi. Aynı zamanda, beraberindeki görseli kasıtlı olarak ZKsync ile aynı maviye değiştirdi. Bu da ZKsync’in desteklenebileceğini düşündürdü. Daha önce, ZKsync 3 Nisan’da “ZK Endgame’dir” şeklinde bir tweet atmıştı.

iZUMi Finance, airdrop ZK tokenlerinin tamamını kullanıcılara yeniden dağıtacak

Multi-chain DeFi protokolü iZUMi Finance, aldığı %100 ZK token airdrop’unu kullanıcılara yeniden dağıtacağını açıkladı. Ayrıca, gelecekte ayrıntılı bir plan yayınlayacağını belirtti.

Bir çoklu imza adresi Ethena’ya 7 milyon ENA yatırdı

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’nın takibine göre, 0xC69 ile başlayan çoklu imza adresi kısa süre önce Ethena’ya 7 milyon ENA yatırdı. Adres, 11 Haziran’dan bu yana toplamı 11,61 milyon dolar olan toplam 16,33 milyon token yatırdı. Bu adres ayrıca, 29 Ağustos’ta vadesi gelecek 8,43 milyon dolar değerinde ENA PT satın aldı. Ayrıca, 25 Temmuz’da vadesi gelecek 7,21 milyon dolar değerinde USDe PT satın aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir